Дошкільний навчальний заклад №210

Електронний запис
до дошкільного навчального закладу

На даний момент проходить введення нової системи запису до дошкльних навчальних закладів міста Києва. Зараз створено сторінку, на якій ви зможете залишити заявку на реєстрацію ще до моменту завершення нової системи.

З початку роботи нової системи на Вашу електронну адресу та номер телефону (вказаних при реєстрації) буде направлено інформацію про наступні дії. При налаштуванні особистого кабінету Ви зможете вказати пільгову категорію дитини, обрати садочки, які хочете відвідувати, дізнатись стан черги та самостійно стежити за рухом звернення у електронному реєстрі.

Побачити свою заявку в новій системі Ви можете на головній сторінці (osvita.kievcity.gov.ua), натиснувши "Всі заявки".

Для запобігання втрати данних всім батькам, які зареєструвались в старій системі, також необхідно самостійно пройти реєстрацію в єдиній системі міських сервісів КиївID, обов/'язково вказавши свої дані зі старої системи реєстрації (Qid,дату реєстрації та контактний номер телефону). Всі дані будуть перенесені зі збереженням стану черги згідно Вашого індетифікатора.

Просимо звернути увагу,що батьки мають самостійно користуватись особистим кабінетом в системі, вносити та відслідковувати зміни по черзі. Для роботи в системі необхідно мати електронну пошту. Якщо у вас немає електронної поштової скриньки,радимо Вам створити її обравши одного з українських сервісів електронної пошти.

Формування груп на новий навчальний рік буде здійснюватись автоматично за новою системою з квітня по вересень місяць включно. наразі, про можливість прийому дитини до ДНЗ, керівник дошкільного навчального закладу повідомляє батьків, або осіб які їх замінюють у формі електронного повідомлення-запрошення, за умови наявності вільних місць у садочку.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Зареєструвати дитину також можна за адресою:
Харківське шосе, 168-К, кабінет №22, №24
Години прийому:
щовівторка з 15.00 до 18.00,
щочетверга з 10.00 до 13.00
тел. (044) 562 66 08

При цьому необхідно пред'явити:
• оригінал свідоцтва про народження дитини;
• документ, який встановлює особу заявника;
• документи, які підтверджують усиновлення чи встановлення опіки, якщо заява подається усиновлювачами чи опікунами;
• документ, що підтверджує віднесення заявника до пільгової категорії;
• дозвіл на обробку персональних даних.

Після підтвердження інформації реєстратор надає довідку про запис до реєстру майбутніх вихованців.

Крім того, після завершення реєстрації дитині присвоюється персональний обліковий запис у електронній системі з відповідним ідентифікатором користувача (логіном) та тимчасовим паролем для доступу.

Під час першого входу до порталу користувачеві буде запропоновано змінити тимчасовий пароль на особистий, секретний постійний пароль.

У разі наявності вільного місця в одному з бажаних навчальних закладів керівник дитячого садочка зараховує дитину на підставі: письмової заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтва про народження.

Відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (із змінами) прийом дітей в ДНЗ здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: заяви батьків або осіб, які їх замінюють; медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження дитини.

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 23.05.2013 №760 прийом дитини до навчального закладу здійснюється тільки у разі вільного місця в дошкільному закладі та згідно черги в електронному реєстрі.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до нормативних документів
• Закон України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001р. №2628 (із змінами) ст.36;
• Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI;
• Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (із змінами);
• Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу» від 25.05.2011р. №1/9-389;
• Розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 23.05.2013 №760;
• Наказ Київської міської державної адміністрації «Про затвердження Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 27 березня 2014 року за N184.